Stavíme vaši budoucnost
Informace o fondech EU

Stavební společnost TERMIL

Vybudovali jsme si pozici jedné z největších stavebních firem v Libereckém kraji. Zakládáme si totiž na poctivé, řemeslné práci a výjimečných vztazích se zákazníky. Využíváme také moderní technologie a sledujeme novodobé trendy ve stavebnictví. Jsme hrdí na to, že jsme se stali součástí příběhu drobných staveb soukromých investorů i náročných realizací významných firem z našeho regionu.

Naši partneři

Abychom mohli našim zákazníkům poskytovat ty nejkvalitnější služby, potřebujeme spolehlivé partnery s dlouhodobými zkušenostmi. Sázíme na ty nejlepší z oboru.

Partneři

Investoři

Mezi našimi zákazníky naleznete města, fyzické osoby i významné společnosti nejen z Libereckého kraje. Přidejte se mezi ty, kteří požadují prvotřídní kvalitu a spolehlivost!

Investoři
Informace o fondech EU
Informace o fondech EU
Informace o fondech EU

Jsme zapojeni do výzvy "PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ II", která je spolufinancována Evropskou unií. Hlavním cílem výzvy je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců, a zajistit tak soulad jejich kompetentnosti s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.

Výzva je zahrnuta v programu OP Zaměstnanost 2014–2020 a jejím řídícím orgánem je Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.

Náš projekt bude finalizován v roce 2021 a po jeho ukončení se k němu na svých stránkách vrátíme s doplňujícími a upřesňujícími informacemi ohledně výstupů a dosažených výsledků.