Stavíme vaši budoucnost

Kontakty

Libor Milota
majitel

info@termil.cz
(+420) 483 323 007

Stavaře, praktiky, rozpočtáře a především slušné lidi
najdete v našem týmu.
Adresa sídla

TERMIL s.r.o.
Maxe Švabinského 111/30
Jablonec nad Nisou
466 05
Fakturační údaje

IČO: 25490885
DIČ: CZ25490885
ID datové schránky: dptumqg
Bankovní spojení: 248 880 515/0300
Skladové prostory

1. Proseč u Jablonce nad Nisou
2. Žďár 175, Tanvald
Společnost je zapsána v rejstříku u Krajského soudu v Ústí nad Labem pod spisovou značkou C 39403 ze dne 8. července roku 2004.

Vedení společnosti

Ing. Tomáš Holba
vedoucí výroby

holba@termil.cz
(+420) 606 070 851

Ing. Lucie Milotová
manažerka vedení

milotovalucie@termil.cz
(+420) 777 031 558

Příprava a rozpočtování staveb

Ing. Vladimír Sochor
rozpočty a příprava staveb

sochor@termil.cz
(+420) 724 261 367

Bc. Ondřej Brezar
příprava staveb

brezar@termil.cz
(+420) 734 575 532

Ing. Jan Žofčin
rozpočty a příprava staveb

zofcin@termil.cz
(+420) 607 035 325

Eva Nesvadbová
příprava staveb

nesvadbova@termil.cz
(+420) 725 831 381

Tomáš Skřítek
příprava staveb

skritek@termil.cz
(+420) 702 180 499

Účetní oddělení

Libuše Bernichová
hlavní účetní

bernichova@termil.cz
(+420) 602 496 927

Markéta Haratická
účetní

haraticka@termil.cz
(+420) 602 496 927

Kateřina Štruplová
mzdy a personalistika

struplova@termil.cz
(+420) 607 011 246

Lenka Milotová
mzdy a personalistika

milotova@termil.cz
(+420) 607 011 246

Výroba

Libor Milota st.
stavbyvedoucí

milotalibor@termil.cz
(+420) 602 313 591

Jan Poláček
stavbyvedoucí

polacek@termil.cz
(+420) 727 953 293

Pavel Bárta
stavbyvedoucí

barta@termil.cz
(+420) 774 188 516

Jan Karel
stavbyvedoucí

karel@termil.cz
(+420) 720 592 731

Marek Hejcman
stavbyvedoucí

hejcman@termil.cz
(+420) 702 180 498

Ing. Jakub Zajkr
stavbyvedoucí

zajkr@termil.cz
(+420) 602 321 672

Bohdan Hustiy
stavbyvedoucí

(+420) 725 928 081

Pavel Babka
stavbyvedoucí

(+420) 605 588 666

Dušan Hák
strojní vybavení

(+420) 602 755 975

Miroslav Paldus
strojní vybavení

(+420) 607 045 416

Informace o fondech EU