Stavíme vaši budoucnost
Informace o fondech EU

Kontakty

Libor Milota
majitel

info@termil.cz
(+420) 483 323 007

Stavaře, praktiky, rozpočtáře a především slušné lidi
najdete v našem týmu.

Poznejte tým TERMIL

Vedení společnosti

Ing. Tomáš Holba
vedoucí výroby

holba@termil.cz
(+420) 606 070 851

Mgr. Ing. Lucie Milotová
manažerka vedení

milotovalucie@termil.cz
(+420) 777 031 558

Příprava a rozpočtování staveb

Bc. Ondřej Brezar
vedoucí přípravy staveb

brezar@termil.cz
(+420) 734 575 532

Ing. Jan Žofčin
vedoucí přípravy staveb

zofcin@termil.cz
(+420) 607 035 325

Ing. Vladimír Sochor
rozpočty a příprava staveb

sochor@termil.cz
(+420) 724 261 367

Petr Preisler
rozpočty a příprava staveb

preisler@termil.cz
(+420) 720 046 110

Účetní a mzdové oddělení

Libuše Bernichová
hlavní účetní

bernichova@termil.cz
(+420) 602 496 927

Olga Jakubů
účetní

jakubu@termil.cz
(+420) 602 496 927

Tereza Čopová
mzdy a personalistika

mzdova@termil.cz
(+420) 607 011 246

Architektura a projekce staveb

Miroslav Večerník

vecernik@termil.cz
(+420) 608 439 422

Výroba

Libor Milota st.
stavbyvedoucí

milotalibor@termil.cz
(+420) 602 313 591

Jan Poláček
stavbyvedoucí

polacek@termil.cz
(+420) 727 953 293

Pavel Bárta
stavbyvedoucí

barta@termil.cz
(+420) 774 188 516

Jan Karel
stavbyvedoucí

karel@termil.cz
(+420) 720 592 731

Marek Hejcman
stavbyvedoucí

hejcman@termil.cz
(+420) 702 180 498

Bohdan Hustiy
stavbyvedoucí

(+420) 725 928 081

Pavel Babka
stavbyvedoucí

(+420) 605 588 666

Lukáš Pavka
stavbyvedoucí junior

pavka@termil.cz
(+420) 607 011 248

Přemysl Vronka
stavbyvedoucí junior

vronka@termil.cz
(+420) 602 402 444

Dušan Hák
strojní vybavení

(+420) 602 755 975

Miroslav Paldus
strojní vybavení

(+420) 607 045 416

Petr Vaňátko
strojní vybavení

(+420) 702 180 499

Adresa sídla

TERMIL s.r.o.
Maxe Švabinského 111/30
Jablonec nad Nisou
466 05
Fakturační údaje

IČO: 25490885
DIČ: CZ25490885
ID datové schránky: dptumqg
Bankovní spojení: 9077872/0800
Skladové prostory

1. Proseč u Jablonce nad Nisou
2. Žďár 175, Tanvald
Společnost je zapsána v rejstříku u Krajského soudu v Ústí nad Labem pod spisovou značkou C 39403 ze dne 8. července roku 2004.
Informace o fondech EU
Informace o fondech EU

Jsme zapojeni do výzvy "PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ II", která je spolufinancována Evropskou unií. Hlavním cílem výzvy je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců, a zajistit tak soulad jejich kompetentnosti s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.

Výzva je zahrnuta v programu OP Zaměstnanost 2014–2020 a jejím řídícím orgánem je Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.

Náš projekt bude finalizován v roce 2021 a po jeho ukončení se k němu na svých stránkách vrátíme s doplňujícími a upřesňujícími informacemi ohledně výstupů a dosažených výsledků.