Stavíme vaši budoucnost
Informace o fondech EU

Dopravní společnost ADL TRANS TG

nákladní přeprava po ČR – zemní práce – prodej stavebních sypkých hmot

Už přes 25 let hledáme pro zákazníky především z libereckého regionu optimální poměr parametrů cena/výkon. A daří se nám to. I proto jsme se stali součástí skupiny firem Libora Miloty, zakladatele společnosti TERMIL.

Dispečink a kontakty

Vnitrostátní doprava

Nadměrné náklady i mražené zboží bezpečně přepravíme kamkoliv v rozumném čase a za solidní cenu.

Zobrazit podrobnosti

Nákladní doprava

Převézt stavební materiál, zeminu či jiné sypké hmoty? Žádný problém. Naše technika a vyškolená obsluha je vám k dispozici.

Zobrazit podrobnosti

Stavební materiál nejen převážíme, ale také prodáváme. Koupit u nás můžete kvalitní štěrk, písek, pelety či brikety z rýžové slámy a mnoho dalšího.

Prodej materiálu

Písek, štěrk, drť, kačírek a mnoho dalšího. Ať už na stavbu potřebujete dodat jakýkoliv materiál, v našem depu jej naleznete vždy v dostatečném množství.

Zobrazit podrobnosti

Další služby

Nabízíme vám profesionální zemní práce a zimní údržbu komunikací za použití výkonné a moderní techniky. Ušetřete si čas i námahu!

Zobrazit podrobnosti
Informace o fondech EU
Informace o fondech EU

Jsme zapojeni do výzvy "PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ II", která je spolufinancována Evropskou unií. Hlavním cílem výzvy je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců, a zajistit tak soulad jejich kompetentnosti s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.

Výzva je zahrnuta v programu OP Zaměstnanost 2014–2020 a jejím řídícím orgánem je Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.

Náš projekt bude finalizován v roce 2021 a po jeho ukončení se k němu na svých stránkách vrátíme s doplňujícími a upřesňujícími informacemi ohledně výstupů a dosažených výsledků.